Нове британське кіно. Збірка короткометражних стрічок (2013) HD

КиноМЕТА
16.11.2013
trailerua
636просмотров
Посмотреть позже
Офіційний український трейлер до збірки короткометражних стрічок "Нове британське кіно"

Інформація про збірку:

Прем'єра (в Україні): 13.11.2013

Фестиваль Нове британське кіно - це серія прем'єрних кінопоказів, прес-конференцій та спецпроектів, присвячених кращим новим фільмам Великобританії. Проводиться Британською радою в Україні спільно з компанією Артхаус Трафік.

За час існування на фестивалі відбулися українські прем'єри більше 50 кінокартин, серед яких «Щось не так з Кевіном» (з Тільдою Свінтон у головній ролі), «Ірландець» (у головних ролях Брендан Глісон і Дон Чідл), «Спогади невдахи» (за участю Денієла Крейга), «Щоденник скандалу» (з Кейт Бланшет і Джуді Денч), «Останній король Шотландії» («Оскар» і «Золотий глобус» за кращу чоловічу роль), «Таємниця нічного дозору» (режисер Пітер Гріневей) , «Дорога на Гуантанамо» (режисери Мет Уайткросс, Майкл Вінтерботтом).

Гостями фестивалю в різні роки ставали Кріс Вайт (режисер фільму «Повна історія моїх сексуальних невдач»), Нік Вітфілд (режисер фільму «Скелети»), Ханна Макгілл (колишній арт-директор Единбурзького кінофестивалю, названа журналом Variety однією з 50-ти найвпливовіших жінок британської шоу-індустрії) та інші.

У 2013 році фестиваль проходитиме в 13-й раз.
Комментарии (0)
Нове британське кіно. Збірка короткометражних стрічок (2013) HD cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик