Доленосний вибір. Телемарафон - 26.11.2013

Телевидение
27.11.2013
Unidot
648просмотров
Посмотреть позже
Рушійна сила повстань - студентська молодь - доєдналася до столичного Євромайдану. Студенти одразу трьох знакових вишів - Національного університету імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянської академії та КПІ оголосили страйк - до пятниці 29 листопада включно. Після зібрань на територіях своїх вишів, молодь рушила у бік майдану. Аби долучитися до загальнонаціонального проєвропейського протесту... та колег зі Львова, які вже кілька днів прибувають до Києва на підтримку євромайдану.
Активісти такій підмозі зраділи. Сподіваючись, що це тільки початок - адже лише у столиці кількість молоді, яка навчається у вищих навчальних закладах, сягає півмільйона осіб. Навіть відсоток-два від цього активу здатні не лише суттєво підживити акцію. Але й втримати її на дні та - за необхідності - тижні.
На завтра оголошено всеукраїнський попереджувальний студентський страйк. О 12 годині дня усіх студентів України закликають вийти до центрального входу їхнього навчального закладу та захистити свій європейський вибір.
Про євромайдани, активні протести, студентський потенціал та страйк як лакмусовий папірець майбутнього покоління та майбутнього країни - розмова в студії. З парламентарями, політичними експертами та громадськими активістами. Очікуємо на включення зі столичного майдану. Та регіональних майданчиків протесту.
Долучайтеся! Буде пізнавально та інформативно!
Комментарии (0)
Доленосний вибір. Телемарафон - 26.11.2013 cмотреть онлайн