Доленосний вибір. Телемарафон - 13.12.2013

Телевидение
14.12.2013
Unidot
585просмотров
Посмотреть позже
Євромайдан. День 23-й.
***
Круглий стіл, який нічого не приніс. Окрім взаємних звинувачень. Та обіцянок гаранта про недоторканість Євромайдану. Утім ціну цих обіцянок знають студенти, яким наприкінці листопада президент аплодував. Та яких у ніч на 30 листопада жорстоко навіть не розігнали, а "зачистили". Другий день поспіль мас-медіа передають тривожні чутки про зіткнення на вихідні, які очікуються між Євромайданом та мітингувальниками, яких масово звозить до столиці Партія регіонів. Вже сьогодні їх у Маріїнському парку тисячі. Завтра очікують серйозне підкріплення. А від учора на Європейській площі зводять велику сцену, звідки, вочевидь, біло-блакитні лідери планують звертатися до своїх прихильників.
На фоні всього цього надвечір Віктор Балога оприлюднив лист Служби безпеки до регіональних відділів, де йдеться про потенційну терористичну загрозу. Звернення містить наказ про приведення регіональних відділів антитерористичного центру у підвищену бойову готовність. "...А це означає, що цими вихідними провокації з використанням зброї, вибухівки тощо можуть стати реальністю..." - резюмує депутат.
Про напружені вихідні, незнайдений за розмовою на круглому столі вихід із ситуації та центр прийняття рішень, який, як підозрюють чимало дотичних до політики осіб, нині знаходиться геть не в Києві - поговоримо в студії з нашими гостями. Традиційна для пятниці розмова про політику з неполітиками.
Долучайтеся - розмова обіцяє бути інформативною, цікавою та аналітичною!
Комментарии (0)
Доленосний вибір. Телемарафон - 13.12.2013 cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик