Доленосний вибір. Телемарафон - 16.12.2013

Телевидение
17.12.2013
Unidot
653просмотра
Посмотреть позже
ТЕМИ: 1. СКАНДАЛЬНІ ПЕРЕВИБОРИ 2. ЄВРОМАЙДАН. ДЕНЬ 26-Й
***
Євромайдан. День 26-й. Сьогодні тут прибирали після Третього народного віче, яке пройшло напередодні. І готувалися до Четвертого, запланованого на завтра. У день зустрічі двох президентів - українського та російського - лідери Майдану закликають киян та небайдужих українців зібратися у серці столиці о шостій вечора. Аби висловити свій протест проти "Тайожного" союзу. Та вкотре нагадати керівництву держави положення закону про засади внутрішньої та зовнішньої політики, зокрема, в частині євроінтеграції.
А частина цієї самої владної верхівки сьогодні ходила на Різницьку. Без запрошення до Генпрокуратури у понеділок завітав Андрій Клюєв - за версією допитаного напередодні Попова - головний ідеолог і винуватець розгону студентського Євромайдану у ніч на 30 листопада. Аби запевнити слідчих, що він до справи не причетний ніяким боком . Ті - повірили. Про що і заявили привселюдно. Натомість екс-керівника КМДА Олександра Попова тут запідозрили у розповсюдженні секретних протоколів допитів. У звязку з чим його знову викликають у ГПУ. На завтра.
Про майдан. Його настрої. Владні ротації. Та "принципових" слідчих ГПУ поговоримо в студії з компетентними гостями. Запрошуємо і Вас до нашої непростої дискусії. Долучайтеся - буде цікаво!
Комментарии (0)
Доленосний вибір. Телемарафон - 16.12.2013 cмотреть онлайн