Доленосний вибір. Телемарафон - 24.12.2013

Телевидение
25.12.2013
Unidot
629просмотров
Посмотреть позже
ТЕМИ: 1. НЕПРОЗОРІ ДОМОВЛЕНОСТІ. ПІДПИСАННЯ 2. РЕВОЛЮЦІЙНА СЕСІЯ 3. ЄВРОМАЙДАН. ДЕНЬ 34-Й
***
"...Це прагнення людей до кращого життя...". Віктор Янукович нарешті знайшов слова, аби описати Євромайдан та його активних учасників. Утім публічно висловитися про тих, хто вже більше місяця не дає йому спокійно спати, гарант не зміг. Їхні дії та поведінку оцінив через повідомлення власної прес-служби. Відповідно до опублікованої на сайті гаранта новини, мешканців території свободи в серці столиці він назвав емоційними людьми. А політиків, які долучилися до народного спротиву, поставив в одну шеренгу з екстремістами та провокаторами.
Утім, певне, найважливішими та найзнаковішими у повідомленні були слова: "...Нам треба з цього всього зробити висновки, і ми це робимо, щоб у найближчому майбутньому ніколи не допустити таких випадків...". Як саме і за рахунок чого - виконання вимог Євромайдану чи його розгону - влада планує не допустити подібного - президент звісно не поточнив.
Натомість Євромайдан закликає всіх охочих зустріти Новий рік на барикадах. А найрадикальніша його частина пропонує вже цими вихідними - замість збиратися на чергове віче - завітати в гості до сьогоднішнього спікера дня - українського гаранта.
Про все це, а також про виїзне засідання Київради, візит Миколи Азарова до Москви та список персон нон-грата від Олега Царьова поговоримо в студії з гостями програми - політиками, експертами, громадськими активістами.
Долучайтеся! Аби бути на передовій інформаційної хвилі.
Комментарии (0)
Доленосний вибір. Телемарафон - 24.12.2013 cмотреть онлайн