Чорновол вважає Януковича замовником побиття (ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТЕХНІЧНИЙ БРАК ВІДЕО)

Телевидение
07.01.2014
Unidot
756просмотров
Посмотреть позже
Громадска активістка і журналістка Тетяна Чорновол каже, що замоників її побиття треба шукати на Банковій.
«Три останні роки я працювала проти однієї людини в країні -- це Віктор Федорович Янукович. Всі інші люди, які потрапляли в мої статті, побтрапляли туди, бо працювали в його команді, в його інтересах. В мене є тільки одна пістава -- це через нього, я була в його «чорних списках», -- каже вона.
Чорновол припускає, що безпосередньо організацією побиття, ймовірно, займались люди, які у її статтях не фігурували.
«Виконавцем міг бути хто завгодно, але ці люди не є самостійними», -- каже вона.
Серед затриманих міліцією Чорновол упізнала одного з учасників нападу на Бориспільській трасі. Прізвище цієї людини Тетяна наразі не може назвати.
«Людей, які мене побили, покриває влада. І для них хочуть максимально м'якого терміну. Для того, щоб інші йшли їхнім же шляхом. Інакше це буде урок для тих людей, яких замовляють бити опозицію, які будуть сидіти при цій владі. Якщо ці (ті, хто побив Чорновол) будуть сидіти», -- пояснює активістка.
Тетяна Чорновол розповідає, що під час Євромайдану жила або в Будинку профспілок, або на зйомних квартирах. За її словами, взагалі ніхто не знав, що того вечора вона вирішила їхати додому. Тетяна каже, що у ніч побиття не знала -- працює відеореєстратор чи ні (батько активістки поставив його напредодні).
Заяву МОЗ, про «задовільний стан її здоров'я» Чорновол називає брехнею.
«Там сказано, що мені запропонували виписатися з лікарні, від чого я категорично відмовилася. Напевне, це означає, що я забарикадувалася в палаті... Насправді, це дуже низько -- робити такі заяви. Мені не робили таких пропозицій. Вся ця інформація -- брехня», -- каже вона.
Комментарии (0)
Чорновол вважає Януковича замовником побиття (ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТЕХНІЧНИЙ БРАК ВІДЕО) cмотреть онлайн
Еще
A2 - NYUSHA - НЮША - Angel
03:11
Следующий ролик