Позачерговий Форум євромайданів 1 лютого в Києві

Телевидение
03.02.2014
Unidot
528просмотров
Посмотреть позже
1 лютого у Києві відбувся позачерговий Всеукраїнський Форум Євромайданів. У ньому взяли участь 101 делегат та 59 спостерігачів і гостей з 56 майданів і громадянських середовищ України.

Форум ухвалив рішення з чотирьох питань порядку денного, які стосувалися допомоги постраждалим і покарання винних у злочинах проти людяності, механізмів роз'язання політичної кризи і впливу громадянського суспільства на процес урегулювання, засад утворення та діяльності технічного уряду, встановлення народовладдя.

Учасники поділилися досвідом мирного і легального перебирання євромайданами влади на місцях та обговорили проблеми протестного руху. Серед нагальних завдань було визначено необхідність створення єдиного рупора усіх майданів -- газети і електронного інформаційного ресурсу, організація на місцях органів розслідування випадків корупції, насильства, підрозділів самооборони, а також координація дій між майданами.

Були сформульовані принципи формування, завдання та вимоги до персонального складу технічного уряду, який візьме на себе керування процесом виведення країни з кризи -- політичної, економічної, силового протистояння.

У роботі Форуму вперше взяли участь представники опозиційних парламентських політичних сил та представники Ради Майдану.
Комментарии (0)
Позачерговий Форум євромайданів 1 лютого в Києві cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик