Захват харьковской областной администрации. Robinzon.TV

Телевидение
07.04.2014
Babayi
615просмотров
Посмотреть позже
На жаль, хвиля проросійських мітингів докотилася й до Харкова. Така ситуація викликає надзвичайну стурбованість патріотично налаштованих громадян України і неможливість залишатися байдужими до зазіхань на територіальну цілісність рідної держави. Гарнізон харківської міліції, до якого входить і особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ охороняє порядок під час масових політичних заходів.
Сьогодні офіцери та викладачі університету перебувають на передньому рубежі забезпечення стабільності в Харкові та регіоні, захищаючи від незаконного вторгнення будівлю і працівників Харківської обласної державної адміністрації.
«Не випадково, саме нашим працівникам довірено забезпечувати перепускний режим на головному вході Харківської обласної державної адміністрації. Особовий склад екіпірований та забезпечений усім необхідним для виконання своїх професійних обов'язків», -- відзначив проректор з економічних питань та матеріального забезпечення полковник міліції Олександр Грищенко. Думку колеги доповнює проректор по службі полковник міліції Анатолій Клочко: «Представники університету знають вимоги чинного законодавства та вміють працювати з населенням. Вони мають високий бойовий дух, сповнені патріотичного піднесення та готовності захищати громадський порядок і територіальну цілісність України, усвідомлюючи неприпустимість будь-яких сепаратистських устремлінь і дій».
ВЗГ ХНУВС‏
Robinzon.TV - информационное агентство, первое в Украине интернет-телевидение.
Новости, основные события в стране и мире глазами харьковских журналистов. То, что вышло в эфир, и то, о чем мы умолчали: о власти, о городе, о людях, живущих рядом с нами. Наши ответы на ваши вопросы, исследования и впечатления, сплетни и скандалы в жанре, свободном к пониманию всех, кого еще не научили верить во все, что положено.
Официальный сайт: http://robinzon.tv/
Скачай наше приложение для iPhone, iPod Touch или Android: http://robinzon.tv/#pages/main
Мы в Youtube: http://www.youtube.com/robinzononline
Мы ВКонтакте: http://vk.com/robinzontv
Мы в Google+: https://plus.google.com/+RobinzonTv
Мы в Фэйсбуке: https://www.facebook.com/robinzononline
Мы в Одноклассниках: http://www.odnoklassniki.ru/robinzononline
Мы в Твиттере: https://twitter.com/robinzontv
Комментарии (0)
Захват харьковской областной администрации. Robinzon.TV cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик