Осне Саєрстад в студії Громадського

Телевидение
11.04.2014
Unidot
903просмотра
Посмотреть позже
Осне Саєрстад - авторка 5 відомих романів, володарка річної ТВ-премії норвежського телебачення Gullruten за найкращий репортаж з Косово, премії Курта Щорка (Kurt Schork) в галузі міжнародної журналістики, переможець Winner of EMMA (Ethnic Multicultural Media award).
Авторка в ефірі розкаже про свої враження від перебування в Росії, де вона працювала з 1993 по 1996 року дописувачем в міжнародну газету Arbeiderbladet в Росії, де відвідала Чечню під час Першої чеченської війни.
З 1998 по 2000 була кореспондентом норвезького телебачення в Сербії, вела репортажі з Косово.
У 2001-02 роках вона була кореспондентом в Афганістані і прожила в країні деякий час у будинку однієї афганської сім'ї, після чого написала книгу «Кабульський книгар», яка пізніше стала світовим бестселером і була перекладена на багато мов. В Україні ця книга була видана вперше у видавництві мистецької агенції "Наш Формат" у 2014 році.
У 2003 році Осне провела три місяці в Іраку перед початком вторгнення коаліційних сил і написала «Сто один день. Багдадський щоденник». У 2006 року письменниця повторно відвідала Чечню, після чого і написала книгу «Ангел Грозного: сироти забутої війни», «Один із нас: біографія Андерса Брейвіка».Наразі живе і працює в Осло. Громадське 11.04.14
Комментарии (0)
Осне Саєрстад в студії Громадського cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик