Великі перегони - Сезон 1 (1999)

Посмотреть позже
Проект " Великі перегони " був запущений в жовтні 1999 року і транслювався на українському телеканалі "1+1". Він присвячений останньої передвиборної кампанії , в якій переможцем був Л.Кучма . Всі події серіалу чудово ілюструють політичне та соціально -економічний стан України , логічно завершилося "помаранчевої революцій " . Блискучий сарказм , характерний для мови серіалу , виробляє безумовно незабутнє враження на вдумливого глядача. Мабуть тому ця робота мало відома як в українському , так і в російському медіапросторі. Проект поклав початок традиції сатиричної мультиплікації в новітній історії України .
Діючі персонажі фільму - відомі українські політики , які потрапляють в різні ситуації , представлені відомими літературними та історичними сюжетами. Безсумнівним прикрасою серіалу є саундтреки , записані на студія " Гадюкіни Рекордс" (Київ , Україна ) .
У другому циклі , як і в першому , застосовується та ж анімаційна технологія за принципом аплікації , що дозволяє швидко робити по серії на тиждень.
У проекті брали участь : сценаристи , оператор , освітлювачі , костюмери , відеоінженери , музиканти , актори -імітатори всього близько 20- ти чоловік. Візуально виконував всі ролі в проекті тільки одна людина - Віктор Андрієнко , дуже гнучкий пластичний актор , який умів підібрати характер до кожного анімаційного персонажу , що спрощувало роботу художників - аніматорів. В.Андрієнка зараз більш відомий за проектом "Велика різниця" , серіалу " Вороніни" і багатьох інших робіт.
Комментарии (0)
Великі перегони - Сезон 1 (1999) cмотреть онлайн
Еще
Сидар-Рапидс. Трейлер
02:28
Следующий ролик