Виїзна реєстрація шлюбу в готелі Затишний

zatyshny
30.05.2014
zatyshny
19просмотров
Посмотреть позже
Ми раді Вам запропонувати новинку сезону.
Виїздна церемонія одруження на березі Чорного моря в Скадовську.
Весілля -- одна із найважливіших та найяскравіших подій у житті людини. Ми -- колектив готелю «Затишний» пропонуємо Вам відсвяткувати день народження нової сім'ї по-особливому. Весілля в готелі «Затишний» - це красиво, оригінально, стильно, цікаво і головне - зручно. На відміну від реєстрації шлюбу в РАГСі, Вас не буде переслідувати відчуття «конвеєра», і Ви повною мірою насолодитеся щасливими хвилинами! Цей день належить тільки Вам. Ви зможете вибрати практично будь-яке місце для реєстрації шлюбу:
найзатишніший куточок нашого Готелю - під аркою кохання, берег острова Джарилгач, парк на березі Чорного моря, лісова галявина - вибір місць безмежний!
Час і тривалість весільної церемонії повністю залежить від Вас! Ніхто не нав'язує день і годину, коли Ви скажете один одному довгоочікуване «так». Ніхто не стане обмежувати коло присутніх на реєстрації гостей. Сам сценарій весільної реєстрації буде оригінальним, адже це все продумується нами заздалегідь, враховуючи всі деталі і Ваші побажання. В готелі «Затишний» не буде типових слів, музики, - мова і музичний супровід за Вашим вибором! Оригінальний сценарій весільної реєстрації зробить Ваше свято винятковим і неповторним!
Кохайте і будьте коханими! Бережіть Ваші почуття, Ваше кохання і будьте щасливі!
Комментарии (0)
Еще
Аскания Нова
06:08

Аскания Нова

1 год назад
Следующий ролик