Огляд світових новин: Ізраїль, Японія, Іспанія та Греція

Телевидение
09.07.2014
Unidot
736просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Не припиняються ракетні обстріли на близькому сході, Японія готується до нового тайфуну, а щорічний бій биків в Іспанії - не минувся без постраждалих. Про ці й не тільки події у світі - в огляді світових новин.

Ізраїль
Більше 160 цілей - вразили ізраїльські ракети в секторі Ґаза лише упродовж цієї ночі. Загинули щонайменше 20-ро палестинців, більше сотні - поранені. Під ракетним обстрілом з боку Ґази - перебуває й Ізраїль. Терористи радикального руху Хамас -- відкрили вогонь по найбільших містах - Беер-Шева, Ашкелон, Ашдод. Одна з ракет влучила в будинок у Єрусалимі, ще одну - знищила система "Залізний купол" просто над Тель-Авівом. На курорті Ейлат - з міркувань безпеки закрили аеропорт. Бойовики погрожують завдати ударів і по Хайфі.

Тайфун
Південний захід Японії - готується до удару стихії. Туди рухається тайфун Ноґурі. Уже у четвер буревій має принести в регіон потужні зливи з громовицями, а також торнадо. Про це населення попередили метеорологи. У префектурі Окінава, де вже вирують шквальні вітри та зливи уже поранено 28 людей. Майже півмільйона - готуються до евакуації.

Перегони з биками
П'ятеро людей поранені під час традиційних перегонів із биками на фестивалі в іспанському місті Памплона. Двох із них - бики підняли на роги. Попри серйозні травми, життю чоловіків нічого не загрожує. Іще троє людей постраждали під час тисняви. Фестиваль Сан Фермін у Памплоні - один з найдавніших в Іспанії. Він триває тиждень, до 14-го липня. За останнє сторіччя під час перегонів із биками в рамках фестивалю загинуло чотирнадцятеро людей.

Страйк профспілок
Добовий страйк оголосили держслужбовці Греції. Акція непокори спрямована проти запланованих скорочень робочих місць. Усе - в рамках економії бюджету. Організувала страйк - одна з найбільших грецьких профспілок. Замість роботи - люди вийшли на мітинг перед будівлею парламенту. Від депутатів вимагали скасувати заплановані скорочення. За планом влади - до 2015-го року сектор держслужбовців скоротиться майже на 150 тисяч працівників - із загальної кількості - шістсот тисяч.
Комментарии (0)
Огляд світових новин: Ізраїль, Японія, Іспанія та Греція cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик