Катівня Стрєлкова. Слов'янськ

Телевидение
23.07.2014
Unidot
829просмотров
Посмотреть позже
Журналіст Сергій Лефтер провів у полоні бойовиків так званої «ДНР» 17 днів. Майже весь цей час він сидів у підвалі СБУ. Тут полонені спали на дошках та стільцях, тут їх і допитували, жорстоко вибиваючи зізнання.
Більше години у підвалі -- і ти розумієш, що дихати вже стає складно -- надмірна вологість, пісок осипається зі стін. Із трьох кімнат, де утримувати в'язнів, вікна є лише у одній (при цьому наглядачі відкривали лише одне з них.
Втікаючи з міста бойовики замінували будівлю та попалили багато документів. Проте вогонь не знищив усіх доказів перебування тут бойовиків.
В будівлі: розкидані особисті речі в'язнів, списки російських ЗМІ, яким доступ до СБУ закрито, зошити, у яких вели облік боєприпасів та медикаментів, повна коробка «рекламних» наліпок бойових загонів сепаратистів з адресою типографії на коробці (типографія -- у Києві).
Кабінет Ігоря Гіркіна: саме тут він давав свої інтерв'ю. Столом розкидані наспіх порізані ножицями посвідчення «бійців Народного ополчения Донбасса». Поруч -- кімната відпочинку.
Представник СБУ пояснює, що близько половини людей, які приєдналися до бойовиків, лишилися у місті або передмістях. Такі групи наразі шукають і затримуватимуть. Або знищуватимуть...
/ Андрій Баштовий
/ Анна Цигима
Комментарии (0)
Катівня Стрєлкова. Слов'янськ cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик