JESC 2014 Ukraine: Sympho - Nick - Priyde Vesna (STUDIO VERSION)

Посмотреть позже
STUDIO VERSION - Студийная версия
Official studio version of the Ukrainian entry for Junior Eurovision 2014.
ДПКЄ 2014 - України: Sympho - Nick - Прийде весна
Spring is Coming

Finalist of Ukrainian selection for Junior Eurovision 2014.

На Детское Евровидение едет трио "Sympho-Nick"!
Только что в Карпатах завершился национальный отбор на Детский песенный конкурс Евровидение–2014. В конкурсе с песней "Прийде весна" победило трио "Sympho-Nick" – София Куценко, Амалия Крымская и Марта Рак. И теперь 15 ноября 2014 на международном финале, который пройдет на Мальте, Украину будут представлять именно они.

За трио "Sympho-Nick" отдали наибольшее количество своих голосов наши телезрители. Также наивысшую оценку поставили девушкам за прекрасное выступление и члены профессионального жюри. Поэтому на международном финале от Украины выступит именно трио "Sympho-Nick".

Сьогодні в Національній телекомпанії України на одній сцені зібралися найталановитіші, найартистичшіні і наймузичніші діти! Усі вони -- учасники національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення--2014.
За допомогою прослуховування журі обрало фіналістів національного конкурсу. Ними стали:

Чому фіналістів усього 19, а не 20? Бо ще одним фіналістом стає переможець проекту "Музична академія Євробачення", що передбачено правилами національного конкурсу. Сюрпризом цьогорічного відбору стало те, що три переможниці "Музичної академії Євробачення" об'єднались у тріо і виступатимуть у фіналі разом. Тож двадцятим учасником фіналу національного відбору Дитячого пісенного конкурсу Євробачення--2014 стає тріо -- Софія Куценко, Марта Рак та Амалія Кримская.
Нагадаємо, що обирали найкращих майстри своєї справи: педагог з вокалу Наталія Медведєва, хореограф Анжела Копотя, співачка Illaria, композитор і поет Андрій Француз та музичний продюсер Михайло Некрасов.
Уже майже за місяць фіналісти національного відбору ДПКЄ--2014 позмагаються за право представляти Україну на міжнародному конкурсі на Мальті.
Як готуватимуться конкурсанти до фіналу -- дивіться в ефірі Першого Національного та стежте за новинами на сайті.
Комментарии (0)
JESC 2014 Ukraine: Sympho - Nick - Priyde Vesna (STUDIO VERSION) cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик