Обстріли в Донецьку не вщухають

Посмотреть позже
Вікна-новини, 18.00

Епіцентр подій у зоні АТО - Донецьк. Обстріли й вибухи там не вщухають. Сьогодні снаряд влучив у лікарню Вишневського, одна людина загинула, двоє отримали поранення. Також поруйновано кілька житлових будинків.

У Донецьку від обстрілів з важкої зброї зранку постраждав центр міста. Величезна багатоповерхівка обстріляна знизу вся.  Поруйновані магазини, інші висотки, поцілено тролейбусне ДЕПО – осколками пошкоджено зо три десятки тролейбусів і автобусів. В багатьох інших спорудах тріснуло скло. Людям лишається тільки забивати вікна.
Постраждала і міська лікарня №1 Донецька – в неї влучив набій. Зараз її пошкоджена будівля на ваших екранах. Там одна людина загинула. Загалом ВНОЧІ проти 7 серпня в Донецьку – загинуло троє людей, п’ятеро отримали поранення різного ступеня тяжкості. Та остаточні дані щодо постраждалих поточнюють. Станом на 12-ту в місті знову неспокійно – мешканці повідомляють про гуркіт залпів і вибухів практично в усіх районах міста, встановити де сутички – вкрай складно. Влада просить жителів полишИти вулиці й сховатися в безпечних місцях.

Подробиці в сюжеті
Комментарии (0)
Обстріли в Донецьку не вщухають cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик