Девочка, которую отец воскресил, несмотря на приговор врачей, вернулась к нормальной жизни

Посмотреть позже
Вікна 22:00

Ця історія зворушила всю країну. «Вікна» вже розповідали про чоловіка, який воскресив свою доньку - попри вирок лікарів. 2-річна Олеся впала в басейн. Лікарі швидкої констатували смерть. Та батьківська любов зробила диво - і доня ожила. Нині маленька Олеся повертається до нормального життя, а медикам загрожує до 3 років за ґратами.

Олеся, якій лікарі не давали жодного шансу на життя - зараз ходить, сміється, розмовляє і навіть бешкетує.

Трагедія сталася за кілька годин до Нового року. Дитина бавилася іграшкою, загралася, перечепилася та впала у відкритий басейн. У воді непритомна дівчинка пролежала майже 5 хвилин.

Батько кинувся робити штучне дихання. На виклик прибули лікарі швидкої... й одразу констатували смерть дитини.

«Я остался с ней наедине - у меня случился срыв, секунд 30 я просто рыдал, а потом просто продолжил действия. Потому, что я не мог поверить и понять, что мой ребенок может погибнуть!» - розповідає Руслан Оданець, батько Олесі.

Навіть коли медики полишили будинок, Руслан не здавався і на 40 хвилині серце Олесі забилося.

«Когда мы ее привезли в реанимацию, врачи сказали, что она не выживет, потому, что шансы - один на миллион. Спустя 4 дня они сказали, что она может, выживет, но будет полностью растением», - розповідає Руслан Оданець, батько Олесі.

Та страшні прогнози не справдилися. Дівчинку доправили до московської клініки і вже за кілька місяців там її поставили на ноги.

«Все понемногу начало восстанавливаться, и даже сами врачи удивлялись тому, что это возможно», - розповідає Руслан Оданець, батько Олесі.

Проти лікарів швидкої порушили карне провадження.

«Назначены экспертизы. Как только будут результаты экспертиз - будет принято решение о подозрении и о привлечении виновных к ответственности. Предусмотрено наказание до 5 лет ограничения свободы», - повідомив Сергій Лисаченко, заступник прокурора Дніпропетровська.

Наразі медиків швидкої позбавили усіх категорій, але не звільнили.

«Вопрос об увольнении у нас не ставился. Наказание: они лишены всех врачебных категорий, они работают на должности начинающих врачей», - сказала Марія Стебецька, в.о. головного лікаря станції швидкої допомоги.

Олесині батьки лікарям пробачили. Кажуть: вони не намагалися посадити медиків за ґрати, а лише нагадати, що за кожне життя потрібно боротися до останнього.

«То, чего я хотел, добился: вся скорая пересмотрела свое отношение к тем ситуациям, что бывают и к тому, что необходимо делать», - каже Руслан Оданець, батько Олесі.

Нині батьки ні на секунду не спускають з доньки очей. Далеко у майбутнє не зазирають і мріють лише про цілковите одужання Олесі.
Комментарии (0)
Девочка, которую отец воскресил, несмотря на приговор врачей, вернулась к нормальной жизни cмотреть онлайн