Яценюк призвал срочно созвать заседание Совбеза ООН

Посмотреть позже
Вікна 22:00

До екстреного засідання Ради безпеки ООН закликає прем’єр Арсеній Яценюк. Бо Росія й далі ескалує конфлікт на Сході України і хоче зірвати президентські вибори, які відбудуться за два дні. Про це голова уряду заявив поблизу Києва, у військовій частині. До українських бійців він приїхав не з порожніми руками. Привіз із собою новенькі бронежилети, каски і засоби зв’язку. Але чи достатньо цього для реальної війни?

«Скільки загиблих? Я думаю, це прокоментують люди, які мають відповідну компетенцію. Я тільки хочу висловити свої співчуття родинах загиблих», - сказав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Яценюк сказав, що треба терміново скликати засідання Радбезу ООН.

«Ми звертаємося до колег, скликати засідання ради безпеки ООН, ми представимо докази,що саме з російського боку здійснюється захоплень прикордонних та зриву виборів, Росія не відмовилася від своєї мети. Росія провокує і поставляє терористів. Україні оголосили війну - і ми прийняли цей виклик», - сказав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Виклик прийняли, і до війни готові - урядовці, на відміну від солдатів. Хоч бойовий дух зашкалює, більшості з них елементарно не вистачає найнеобхідніших обладунків.
Комментарии (0)
Яценюк призвал срочно созвать заседание Совбеза ООН cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик