В Днепропетровске 20-летнюю девушку побили за украинский язык

Посмотреть позже
Вікна 22:00

У Дніпропетровську чоловік накинувся з кулаками на 20-річну дівчину, яка телефоном розмовляла українською. Все сталося посеред білого дня. Але ніхто за бідолашну студентку навіть не заступився. Тепер міліція і друзі потерпілої шукають кривдника. Та говорити українською дівчина все одно не перестане.

20-річна Ганна - студентка медичного вишу. До Дніпропетровська дівчина приїхала з Черкащини - вчитися на сімейного лікаря. Того дня вона йшла на зустріч із подругою. Говорила дівчина голосно та ще й українською. За розмовою не одразу помітила, що за нею плентається якийсь чолов'яга.

«Схопив мене за руку ліву, почав викручувати. Від цього я впала, потім наніс мені удар ногою, тягав і піднімав за волосся, ображав, бив по обличчю. Називав мене бандерою, звинувачував в ситуації, яка зараз коїться в Україні, звинувачував в смертях людей», - згадує постраждала Ганна.

Поряд, каже Ганна, було багато людей та за неї ніхто не вступився. Ганні пощастило - вона змогла втекти. Потому із синцями та забиттями дівчина пішла до міліції. Там округлили очі. Мовляв - агресія до україномовних у Дніпропетровську - дивина. Та карне провадження відкрили.

«Следственным отделом Жовтневого отделения милиции открыто уголовное производство, умышленное нанесение легких телесных повреждений. Если злоумышленник будет найден, ему грозит: исправительные работы до года», - повідомила Ганна Старчевська, начальник прес-центру Дніпропетровського міського управління міліції.

Друзі Ганни не вірять у те, що міліція знайде кривдника. Тому взялися розслідувати справу самотужки: розклеїли по усьому масиву оголошення з проханням упізнати та знайти нападника. Хлопці й дівчата самі опитують місцевих мешканців і шукають свідків.

За кілька днів «слідчим-аматорам» уже вдалося дістати відео з камер спостереження.

Тим часом Ганна оговтується від пережитого. Свого кривдника дівчина навіть виправдовує. Каже, становище на Сході дуже напружена, нерви не у всіх витримують. Щоправда, навіть заради безпеки від рідної - української мови - дівчина не відмовиться. Лише закликає людей не бути байдужими.

«Не зрозуміло, чим би воно все закінчилося, якби я не втекла. Тому закликаю усіх не залишатися осторонь чужих проблем!» - каже постраждала Ганна.
Комментарии (0)
В Днепропетровске 20-летнюю девушку побили за украинский язык cмотреть онлайн
Преступник
1:41:44

Преступник

6 лет назад
Еще
2,5 человека S08E13
20:51

2,5 человека S08E13

6 лет назад
Следующий ролик