В Николаеве из-под завалов 9-этажки достали живую женщину

Посмотреть позже
Вікна 22:00

У Миколаєві з-під завалів 9-поверхівки, що вибухнула вчора, відкопали живу жінку. Вона добу пролежала під тоннами бетонних плит. І вижила. Рятувальники називають це чудом. Нині вона під пильним наглядом лікарів. Тим часом, на місці трагедії працюють рятувальники і продовжують діставати тіла. Нещодавно на поверхню підняли двох загиблих. Доля трьох людей - невідома. 

Майже добу пролежала під завалами і вижила! 37-річну жінку рятувальники дістали з-під бетонних плит на 8 поверсі.

Врятована жінка – Ірина Алфімова. Вона мешкала на 9 поверсі зруйнованого будинку. Сусіди розповідають: за кілька хвилин до трагедії жінка з меншою донькою повернулася з прогулянки. Коли увійшла до під’їзду почула сильний запах газу й одразу звеліла дитині бігти на майданчик, а сама піднялася до квартири перевірити, чи все гаразд. Тієї миті будинок вибухнув.

Рятувальна операція тривала майже 12 годин. Голос жінки з-під завалів МНСники почули близько 23-ї години у понеділок. Дістати змогли тільки об 11 у вівторок. Це була дуже складна рятувальна операція. Адже над жіночкою нависало майже 300 тонн бетонних конструкцій.

«Ситуація ускладнювалася тим, що на ній лежало 3 поверхи, ось в цьому місці як раз де вона знаходилась, ось бачите, така брила. От. Нічого не могли ми інакшого предприняти, як зробити отвір у стелі. Через той отвір ввели камеру, подивилися. Знайшли її точне місце знаходження, установили з нею спочатку аудіо контакт, потім візуальний контакт», - повідомив голова ДСНС України Сергій Бочковський.

Рятувальники усіляко підтримували Ірину. Якомога не давали скаліченій жінці знепритомніти, постійно з нею говорили.

«После того, что она услышала наш голос, увидела свет. Практически она работала в паре с нами», - розповів Сергій Лавриненко, керівник мобільного рятувального центру ДСНС України.

Ще під завалами Ірині почали надавати медичну допомогу.

Після порятунку жінку відразу доправили до лікарні. Медики кажуть, потерпіла притомна, її життю наразі нічого не загрожує. Додають, це диво.

Офіційної версії причин вибуху поки не називають. Надзвичайники вважають, що трагедію спричинив витік побутового газу. Цієї версії дотримуються й правоохоронці. Вони навіть називають цю аварію невипадковою. Твердять про можливе самогубство. Начебто саме чоловік врятованої Ірини через конфлікти в родині вирішив вкоротити собі віку, отруївшись.

«Основная, да, самоубийство. Пока эта версия остаётся основной. Есть следственным путём полученные доказательства, которые подтверждают эту версию», - сказав Артур Войтенко, заступник начальника УМВС України на Миколаївщині.

Але мешканців будинку ця версія обурила. Люди певні, їхній сусід на таке не наважився б:

«Самоубийство это никак не может быть. У него двое детей, жена, дети золотые. Ну не может быть! Родители вон там стоят, золотые родители. Этого просто напросто не могло быть. - Как вы думаете, почему появилась такая версия? – Ну, кому-то выгодно. Нет, мне кажется, они просто не хотят, власть не хочет брать ответственность за то, что действительно была утечка газа».

Мешканці вважають, версією про самогубство хочуть прикрити огріхи газової служби, до якої люди зверталися напередодні, бо в будинку смерділо газом.

«Звонил с 10-го этажа парень, который сейчас в больнице с 10-месячным ребёнком. Звонил в горгаз и вызывал. Слышал запах газа, а 11 и 10 числа возле нашего подъезда стояла машина горгаза.  А 12 взрыв!»

Тим часом у зруйнованій багатоповерхівці і досі тривають рятувальні роботи. Під завалами залишається ще 3-є людей. Чи вони живі, невідомо.

Усіх врятованих та евакуйованих з будинку людей тимчасово розмістили в готелі «Турист». Під самою спорудою влаштували наметовий табір, де можуть перебувати пожильці, що не хочуть полишати місця трагедії. З потерпілими працюють медики, психологи та представники соціальних служб. Людям допомагають терміново поновити втрачені документи. Місцева влада обіцяє, щойно підрахують збитки, вирішуватимуть питання про грошову допомогу та житло для постраждалих.
Комментарии (0)
В Николаеве из-под завалов 9-этажки достали живую женщину cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик