29-летний активист был на Майдане, в Крыму, а погиб от пули снайпера в Мариуполе

Посмотреть позже
Вікна 22:00

Він не втік, і коли стріляли на Майдані, і коли з’явилися «зелені» у Криму. Активіст та автомайданівець Родіон Добродомов останні півроку стояв та їздив за мир і волю в Україні. І завершив свою путь від кулі снайпера під стінами Маріупольського управління внутрішніх справ. Сьогодні його в останню путь проводжали рідні й друзі.

Йому було 29. Родіон Добродомов. Один з найактивніших автомайданівців, юрист за освітою працював в охоронному агентстві. В перші місяці возив медикаменти та речі на Майдан, потім вивозив військових з Криму та, не роздумуючи, вступив до лав Нацгвардії.

У складі батальйону «Азов» за кілька днів до 9 травня вони рушили на Схід. Вранці у Маріуполі їх відправили з’ясувати, чи справді терористи захоплюють райвідділок. Він прикривав товаришів, що звільняли перший поверх та почали розбирати барикади. Його застрелив снайпер в спину.

«Один з терористів заховаюся за машинами, коли Родион залишився сам, йому вистрілили в спину; а трохи згодом цього снайпера знищили», - розповів командир батальйону «Азов» Ярослав Гончар.

Із командиром батальйону Ярославом Гончаром вони були тоді разом. У день смерті побратима та друга він вийшов до камер з одною лише метою - сказати про злочинну бездіяльність маріупольської міліції.

Гвардійці вже пізніше дізналися про те, що Родіона вбили, але тіла спочатку не знайшли. У той час сепаратисти перетягли його в інше місце. Відео шокує: мародери навіть не гребуючі тим, що людина мертва, нишпорять по кишенях Родіона - вкрали гроші та ключі від машини.

У чоловіка лишилася молода дружина та 2-річна донечка, він був єдиний годувальник, через гарячі лінії Автомайдану - друзі прохають в небайдужих для родини допомоги, бо самі не впораються.

«Коли ми поїхали до родини, сповіщати, то взяли з собою нашатир, валер’янку, але вона знадобилася самим, бо коли маленька дитина каже, що я залишила папі шоколадку, це дуже важко…» - каже активіст Автомайдану Сергій Поярков.

«Мені дуже важко про це говорити. Я запам’ятав його людиною, яка віддавала себе заради інших, яка не шкодувала ні своїх коштів, ні ресурсів, ні часу заради інших», - сказав міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов.
Комментарии (0)
29-летний активист был на Майдане, в Крыму, а погиб от пули снайпера в Мариуполе cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик