В 9-этажном доме Николаева произошел взрыв

Посмотреть позже
Вікна 22:00

Миколаїв сьогодні здригнувся від вибуху. Три верхніх поверхи у місцевій 10-поверхівці рознесло на друзки. Дві людини загинуло. За різними даними - до п’яти постраждали, серед яких і 10-місячна дитина. Щоправда, дані постійно уточнюються. Нині на місці трагедії працює, міліція, рятувальники й медики. 

Потужний вибух стався по обіді. У повітря злетіли 3 верхніх поверхи. Але, як кажуть рятувальники, повністю зруйновано перекриття всього під’їзду. Тому всі квартири до самого нижнього поверху зруйновані і завалені.

Що спричинило потужний вибух, офіційно поки що не повідомляють. Дехто з мешканців чув запах газу. Але більшість це спростовує. Версія про газ здається сумнівною і рятувальникам.

Вибух знищив перекриття цілого під’їзду. Східці зруйнувало, вихід з будинку завалило. На горішніх поверхах виникла пожежа. Полум’я вдалося загасити а людей з квартир МНСники спускали через вікна та балкони за допомогою пожежних драбин.

«Разведка показала, что уничтожены перекрытия взрывом перекрытия 10, 9, 8, частично 7-го этажа. В некоторых местах перекрытия разрушено и дальше - 7, 6 и 5 этаж. На сегодняшний момент эвакуировано из-под завалов 9 человек, которым оказана помощь», - повідомив Максим Грицаєнко, керівник ГУ ДСНС України на Миколаївщині.

Інформація про постраждалих постійно змінюється.

«На данный момент госпитализировано у нас 5 человек. Средней степени тяжести. Один из них ребёнок. И есть данные об одном погибшем. Но как неизвестный он идёт. Поэтому мы не можем сейчас ответить на этот вопрос. Ребёнок в областной больнице. Предварительно 10 месяцев. Состояние ближе к тяжёлому, но якобы жизни не угрожает ничего», - сказав Андрій Самойлов, головний лікар обласного центру медицини катастроф.

Правоохоронці опитують свідків трагедії. Міська влада з рятувальниками перевіряє списки мешканців і намагається з’ясувати, хто на час вибуху міг бути вдома.

«Сейчас привезли полностью картотеку, определяем количество людей. 50-квартирный подъезд. 111 человек зарегистрированы в этом подъезде. На верхнем этаже есть маленькие дети. Были ли они дома или нет, сейчас неизвестно. Пробраться туда пока нет возможности», - каже Юрій Гранатуров, в.о. Миколаївського міського голови.

Аби розслідувати причини цієї трагедії, в обласний центр виїхала оперативна група фахівців з Києва. А для постраждалих мешканців вже підготували 180 місць у миколаївських санаторіях.
Комментарии (0)
В 9-этажном доме Николаева произошел взрыв cмотреть онлайн
Еще
(01).2009.sochi.sok.avi
07:01

(01).2009.sochi.sok.avi

6 лет назад
Следующий ролик