Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

135 військових одиниць до кінця року

Телевидение
23.09.2014
Unidot
765просмотров
Посмотреть позже
На "Житомирському бронетанковий заводі" готують 135 одиниць бойової техніки для потреб АТО.

Міністр оборони України Валерій Гелетей відвідав підприємство, щоб подивитись, де і як готують техніку для української армії.

Завод ремонткє і вдосконалює БМП-2, БМД-1, БМД-2 та БРЕМ-2,а також виготовляє гранатомети АГС-17, а також
комплектуючі для техніки, задіяної на сході України.

Робота на "ЖБТЗ" буквально кипить, бо фахівці працюють в три зміни, студенти-практиканти також допомагають ремонтувати техніку.

"Круто тут працювати" - сказав молодий спеціаліст електрик Михайло, який нещодавно попав у новий набір співробітників підприємства.

На заводі порахували: одну бойову машину лагодять за 2 тисячі людино-годин. Тобто колектив з 50 людей впорається з роботою за 5 днів. З початку антитерористичної операції на бронетанковий завод додатково набрали 189 працівників (тепер їх майже 600) і часто працюють по півтори зміни, щоб встигнути з виконанням державного замовлення до кінця року.

Загалом на заводі люди усвідомлюють для чого вони це все роблять і, що якщо не вони, то за них ніхто це не зробить -"Хоть якимось чином ти допомагаєш країні", - сказав один із співробітників "ЖБТЗ".

На запитання міністру оборони від журналістів чому Мініністерство не купує нової техніки, пан Гелетей відповів, що краще відремонтувати 10 одиниць, аніж купити одну нову.

ДП «Житомирський бронетанковий завод» входить до Державного концерну «Укроборонпром» і виконує замовлення Міністерства оборони України та іноземних замовників.

/ Нікіта Мєкєнзін
Комментарии (0)
135 військових одиниць до кінця року cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик