Суд у справі екс-беркутівця Садовника - словесна сутичка

Телевидение
26.09.2014
Unidot
709просмотров
Посмотреть позже
Командир колишньої так званої чорної роти беркута Дмитро Садовник і далі залишається під домашнім арештом. Його, нагадаємо, обвинувачують у вбивстві 39 активістів Майдану на вулиці Інститутській 20 лютого.
В Апеляційному суді Києва Садовнику мали змінити запобіжний захід. Однак засідання перенесли на 1 жовтня, оскільки обвинувачений на нього не з'явився.
Не минулося засідання і без словесних сутичок. Свого командира до суду прийшли підтримати колишні беркутівці. Туди ж підтягнулися і майданівці. Ще до початку зібрання між ними почалися словесні перепалки. Людей з Майдану обурило те, що Дмитро Садовник, якого обвинувачують у розстрілі мітингарів, перебуває під домашнім арештом. А також те, що колишні беркутівці просто у вічі родичам Героїв Небесної Сотні викрикують "Слава Беркуту". На засідання колишні спецпризначенці принесли фотографії своїх вбитих побратимів, а жінки і матері Героїв Небесної Сотні - світлини своїх загиблих синів і чоловіків. Взаємними образами обмінювалися і в залі суду, і в коридорах.
Комментарии (0)
Суд у справі екс-беркутівця Садовника - словесна сутичка cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик