Дайджест подій - Японія, Перу та Китай - 29.09.2014

Телевидение
01.10.2014
Unidot
742просмотра
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Наслідки масштабних негод долають нині в Японії, Перу та Китаї.
Зростає кількість жертв виверження вулкана Онтаке у Японії. Тіла 36-ти туристів, що відпочивали на горі, знайшли без ознак життя поблизу вершини. Точну кількість жертв оголосять пізніше, коли медики офіційно констатують смерть. Вулкан Онтаке розташований за 200 км на захід від Токіо. Ознаки активності він виявляв 7 років тому, а останнє виверження було наприкінці 70-х років минулого сторіччя. Виверження вулкана Онтаке розпочалося у суботу і триває дотепер.
Восьмеро людей загинули в результаті землетрусу магнітудою понад п'ять, що стався у Перу напередодні. Про це повідомили в Службі цивільної оборони південноамериканської країни. Ударом стихії були зруйновані 75 будинків у селі Міско, розташованого на півдні країни. За даними поліції, 15-ро людей отримали поранення, четверо пропали без вісти. З-під завалів рятувальникам вдалося дістати чотирьох постраждалих. Регіон Куско на півдні, що найбільше постраждав від землетрусу, планують оголосити зоною лиха, для надання швидкої та ефективної допомоги.
Потужні зливи у Китаї спричинили повінь у провінції Хенань у центрі країни. Рятувальникам вдалося евакуювати понад пів сотні місцевих мешканців. Інформації про жертв стихії поки що немає. Дощі почалися ще 27 вересня, і відтоді майже не припинялися. Минулого тижня Китай уже потерпав від злив – тоді через тайфун Фенікс скасували кілька сотень авіарейсів. Зі своїх осель змушені були тікати майже 200 тисяч людей.
Комментарии (0)
Дайджест подій - Японія, Перу та Китай - 29.09.2014 cмотреть онлайн
"Час-Тайм" від 29.09.2014
14:59
Еще
Следующий ролик