Перемир'я. Попасна. Попали

Телевидение
01.10.2014
Unidot
636просмотров
Посмотреть позже
Містечко Попасна на Луганщині потрапило під обстріл градів. Згинув 57 - ми річний чоловік - переселенець із сусіднього Первомайська, де зараз заправляють бойовики. Його син отримав легкі тілесні ушкодження, жінка - також переселенка з Первомайська - з важкими пораненнями доставлена до лікарні міста Артемівськ, що за 45 кілометрів від Попасної.
Жінку вивозили на єдиній вцілілій машині швидкої допомоги. У лікарню районної швидкої вранці теж прилетів снаряд, розірвався просто в гаражі. Усі машини, окрім одного форда - згоріли.
Лікарям швидкої тепер ніде приймати пацієнтів та вже й нічим поранених доправляти до інших лікарень. Самим же ж довелось під час обстрілів ховатись в коридорі, в медзакладі немає підвалу.
Також в місті дісталось кільком приватним будинкам, від розірваного снаряда згоріла колишня типографія, кілька осколків влучило в продовольчий кіоск, коробка чаю врятувала дівчину-продавчиню від снаряда, що летів просто в неї.
Від снарядів також постраждав дитячий садочок, там повилітали вікна, на щастя діти поки що в садочок не ходять. Ще один снаряд прилетів на перон залізничного вокзалу. В цей час там нікого не було.
Мешканці Попасної про те, звідки летіли гради - говорять різне. Одні вважають, що їх острілюють зі сторони сусіднього Первомайська сепаратисти, інші, що нацгвардія.
Мер Попасної Юрій Онищенко стверджує: стріляли незаконні бандформування, що не підпорядковуються нікому, навіть ЛНР. Стріляли за його інформацією зі сторони Ірміно - це в напрямку Стаханова.
Говорити ж про перемир'я з цими людьми, маючи на увазі бандформування, що діють в Первомайську немає сенсу, певен міський голова Попасної. Ними керує кримінальний авторитет з Росії.
відео Анастасії Станко Костянтина Реуцького Анни Цигими
Комментарии (0)
Перемир'я. Попасна. Попали cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик