Як ректор-утікач Петро Мельник від TrashBucketСhallenge втік

Телевидение
08.10.2014
Unidot
560просмотров
Посмотреть позже
Після перерви у засіданні суд над колишнім ректором Національного університету державної податкової служби та екс-членом «Партії регіонів» продовжив розгляд кримінальної справи.

Суд затримався через те, що підозрюваному раптово стало зле. Про це повідомив журналістам адвокат Петра Мельника. Водночас захисникові не відомо коли саме Мельнику стало погано, однак він зауважив, що екс-ректору "не 15 років, а тому стан здоров'я може змінюватися кожного дня".

На зустріч до Мельника під будинку суду активісти принесли два смітники із наміром влаштувати йому так званий TrashBucketСhallenge. Однак прибуття колишнього регіоналу не дочекалися. Акція організовано згорнулась, після чого людей за три квартали від суду посадили в два автобуси. Тим часом Мельник зайшов до зали суди, уникнувши і журналістів і активістів.

Петро Мельник після судового засідання вийшов поспілкуватись з представнками преси. На питання журналіста про самопочкття Петро Мельник з посмішкою відповів «Супер! Нормально! Не дочекаєтесь! Я здоровий як бик зараз» . На питання чи був Мельник в лікарні він відповів «Я в лікарні? Сьогодні? Навіщо?». На пряме запитання журналістів до адвоката чи він сьогодні зранку повідомляючи стан здоров’я Петра Мельника сказав неправду журналістам - адвокат відповів: «Звичайно сказав неправду. Тому що йому потрібно провести судове засідання».

/Олександр Назаров
Комментарии (0)
Як ректор-утікач Петро Мельник від TrashBucketСhallenge втік cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик