"Подарунки від "Айдару". Hromadske.doc

Телевидение
11.10.2014
Unidot
549просмотров
Посмотреть позже
Комбат батальйону "Айдар" цю ніч провів за кермом. Віз у столицю цінний вантаж з Луганщини: один ректор університету культури й мистецтв і три міліціонери так званої "ЛНР"... Зустрічати айдарівців у Києві погодились лише кілька телеканалів, - добудитись журналістів у суботу на світанку не так і просто.

Перший затриманий - Віктор Філліпов, депутат обласної ради від Партії Регіонів, ректор Луганського державного інституту культури та мистецтв, член постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молоді, спорту за президентства Януковича. Він - активний учасник антиукраїнських мітингів, що пропагували проведення референдуму про відокремлення області від України та створення окремої республіки.

Інші троє працівники міліції ЛНР, як заявляють айдарівці, – колишні працівники МВС України у Луганську, що добровільно перейшли на бік сепаратистів. Вони мали наступні обов‘язки: пошук та виявлення діючих працівників МВС України, а також пошук їх рідних та сімей з метою шантажу, вимагання викупу або вбивства. Затримані були під час спроби розстрілу мирних громадян, кажуть у батальйоні...

Дивіться репортаж від проекту Богдана Кутєпова Hromadske.doc.
Комментарии (0)
"Подарунки від "Айдару". Hromadske.doc cмотреть онлайн