"Цар". Прощання в бійцем Айдару

Телевидение
02.11.2014
Unidot
490просмотров
Посмотреть позже
"Він героєм загинув" - кажуть побратими. 31 жовтня в Святошинському районі попрощалися із загиблим під час бойових дій в зоні антитерористичної операції бійцем батальйону «Айдар» Владиславом Царенком по позивному "Цар".

То був його перший бій. Його двічі ранили. Він прикривав своїх друзів. Командир розвід диверсійної групи "Абдул" розповів, як сталося, що "Цар" загинув.

Провести героя-святошинця в останню путь прийшли його бойові побратими, численна громада району, активісти "Автомайдану", підприємці.

Від автора: мені не вперше доводиться знімати похорони, але завжди виходить стримувати свої емоції. не в цей раз. Я впевнений, що дана історія не є поодинокою - таких історій на роки роботи вистачить, але спроба відтворити той біль родичів, братів по службі, знайомих без зайвого пафосу, печалі і пропаганди для мене є на першому місці. Не люблю, коли грають на емоціях. Але ця подія є такою, якою вона є. Я пишаюся подвигом цього бійця, який ціною свого життя врятував багато своїх побратимів. Слава Україні!

/ Нікіта Мєкєнзін
Комментарии (0)
"Цар". Прощання в бійцем Айдару cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик