Донецький університет у Вінниці: навчальний рік почався

Посмотреть позже
Донецький національний університет розпочав навчальний рік. Тепер він працюватиме у Вінниці.

Із майже тисячі викладачів переїхати погодилося понад половину - шість сотень. Студентів зголосилося 70-т відсотків. Щоправда, більшість із них досі на Донбасі.

“Перші два місяці це буде робота , як ви вже чули, в такому режимі індивідуальному з дистанційними елементами. А потім ми будемо запрошувати студентів по курсам. Почнемо з першого курсу, і вже я так думаю , що через два - три тижні вже студенти першого курсу сюди приїдуть,”- повідомляє ректор ДНУ Роман Гнинюк.

Сьогодні у керівництво декілька проблем: де розселити таку кількість студентів і викладачів, та як перетворити виділені їм приміщення заводу «Кристал» на аудиторії.

Частину спудеїв уже погодилися прийняти в гуртожитках інших вінницьких навчальних закладів. В Університеті запевняють: тимчасові труднощі ніяк не вплинуть на рівень і якість підготовки.

Зрештою, переїзд для Донецького Університету був єдиною можливістю зберегти ліцензію, - зізнаються у ВНЗі. Схожий вибір мусила робити і решта навчальних закладів, що потрапили в окупацію..

“Всі ліцензії, акредитація зберігається тільки за тими університетами, які переїхали на українську територію. Ті, які знаходяться на тимчасово окупованій території, вони, нажаль, не мають ні акредитації, ні ліцензії, відповідно ні фінансування, нічого. Ми їх не визнаємо, як не визнаємо ці терористичні уряди,”- заявив міністр освіти України Сергій Квіт.
Комментарии (0)
Донецький університет у Вінниці: навчальний рік почався cмотреть онлайн
Еще
Автошкола для дітей
02:38
Следующий ролик