Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Майстер-клас від провідного відеографа країни - Інтершкола - Інтер

Телевидение
06.11.2014
videobag
517просмотров
Посмотреть позже
Відеограф - це нова професія. Відеограф - це журналіст, оператор, режисер монтажу в одній особі. Відеограф - це універсальний солдат у журналістиці. В Україні зовсім небагато людей працює у цьому напрямку, в той час як зарубіжні відомі інформагентства й телеканали вже мають багаторічний досвід співпраці з професіоналами такого роду і саме у таких "майстрах на всі руки" бачать майбутнє журналістики. Студенти нового спецкурсу від програми "Інтершкола" оволодіють навичками відеозйомки, монтажу і режисури, необхідних щоб підготувати матеріал від А до Я. Курс "Відеограф" буде цікавий не лише молодим та амбітним новачкам, але й досвідченим журналістам, що йдуть у ногу з часом. Подати заявку на курс можна на сайті http://inter.ua/uk/interschool/casting до 14 листопада.
Комментарии (0)
Майстер-клас від провідного відеографа країни - Інтершкола - Інтер cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик