Д/ф "Контингент. Єгипет. Нескінченна війна на Сході" Фільм дев'ятий

Посмотреть позже
"Війна на виснаження" між Єгиптом та Ізраїлем триває. Щоправда, ізраїльтяни не "засипають" ракетами та бомбами єгипетські та радянські дивізіони. Вони просто входять у зону ураження, а потім так само швидко відступають. Така тактика обрана недарма, адже вона виснажує ракетників не тільки психологічно. Ракети комплексу "Печора", якщо їх двічі готувати до бою за "готовністю номер один", на третій запуск уже не спроможні.
Тому командування обирає іншу тактику – полювання на живця. А роль наживки виконує єгипетський зенітно-ракетний дивізіон з радянськими радниками. Вони – камікадзе, які повинні здійснити запуск ракети і спровокувати авіаналіт! А в цей час вогонь по ізраїльських літаках мають відкрити два радянських дивізіони. Однак після двох днів очікування на горизонті не з'являється жоден літак противника…
Чому ізраїльські війська не піддалися на провокації радянських та єгипетський військ, і як розгортались події далі – у дев'ятій серії документального фільму "Єгипет. Нескінченна війна на Сході" з документального циклу "Контингент".

Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Д/ф "Контингент. Єгипет. Нескінченна війна на Сході" Фільм дев'ятий cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик