Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Бабуся віддала для АТО найцінніше —свою перину

Посмотреть позже
У Дніпропетровську 98-річна бабуся віддала на потреби українських вояків найцінніше, що в неї було - свою єдину пухову перину.

Старенька відчула на собі війну минулого століття - три роки провела в концтаборі в місті Ессені. А її чоловік пішов добровольцем на фронт і не повернувся. У 25-ть жінка стала вдовою.

“Я пройшла війну і знаю, що таке війна. Я бачу, що солдати голі. Я б їм і душу віддала. Було б у мене більше грошей, я б їм дала на бронежилети, але я не можу,”- каже Марія Сліпченко.

Волонтери мають намір пошити з перини 12-15 зручних універсальних подушок для солдатів.

Старенька уважно слідкує за останніми новинами зі Сходу, дуже хвилюється за солдатів і сподівається, що її скромний дарунок зігріє вояків та подарує відчуття материнської турботи.

“Вони воюють за свою Україну. 5610 Я їм бажаю здоров’я, благополуччя і перемоги. І щоб вони залишились живими!”- наголошує бабуся.
Комментарии (0)
Бабуся віддала для АТО найцінніше —свою перину cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик