ОБСЄ: українські військові обстріляли спостерігачів

Посмотреть позже
На Донбасі обстріляли місію ОБСЄ з військового грузовика, в якого маркування Збройних сил України.

У заяві від міжнародних спостерігачів йдеться про те, що конвой ОБСЄ із двох авто рухався по території, яка підконтрольна українським військовим. Неподалік Маріїнки на їхньому шляху раптово з'явилася вантажівка із двома військовими, один з них вибіг і почав стріляти в авта спостерігачів.

Головний доказ того, що стріляли саме українські вояки - тактичне маркування на вантажівці. Спостерігачі ОБСЄ побачили на капоті та дверях дві білі вертикальні смуги, які нібито мають українські бійці.

Реакція РНБО на ці докази була миттєва.

“Позначення, яке було на згаданій у звіті ОБСЄ автівці, а саме: вертикальні білі лінії – застаріле позначення українських військ. Зараз воно має оновлений вигляд,”- звітує речник РНБО Андрій Лисенко.

У радбезі додають: це чергова провокація терористів. Вони про нове маркування не знали і намалювали собі застаріле. До того ж, як кажуть в РНБО, згідно з інструкцією українські військові їздити на поодиноких авто не мають права. Мінімум у колоні мають бути дві одиниці техніки.

Голова місії ОБСЄ в Україні - цей інцидент практичо не коментує. Каже - ми усе написали у звіті. Там і читайте. Проте зазначає - поки звинувачувати будь-яку сторону зарано. ОБСЄ сподівається на об'єктивне розслідування цього випадку.
Комментарии (0)
ОБСЄ: українські військові обстріляли спостерігачів cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик