Схеми. Корупція в деталях. Випуск 19

Посмотреть позже
Судді проти люстрації. Звільнення з державної служби зрадників, хабарників та корупціонерів цілком очікувано наштовхується на потужний спротив з боку зазначених осіб. Подекуди це ставить під загрозу весь люстраційний процес. Нині проти закону, схоже, постали українські судді. Вони вирішили піддати під сумнів його відповідність Конституції. Хто ж саме ініціював суддівський демарш проти люстрації та ухвалив доленосне рішення – оскаржити закон про очищення влади у Конституційному суді?

Золотий квиток. За часів Віктора Януковича державні закупівлі не раз ставали предметом журналістських розслідувань, бо проводились під заздалегідь відомого переможця. Схоже, що одним із таких випадків є ухвалене торік київською владою рішення залучити інвестора для створення у Києві єдиного електронного квитка для пасажирів громадського транспорту. З’ясувалось, що протягом наступних десяти років, щоразу оплачуючи 2 гривні за проїзд у метро, 17 копійок ми будемо платити таємничим інвесторам. Чи є за що? І хто вони, щасливчики, що за цей час зможуть заробити не менше мільярда гривень?

Тіні забутих клерків. У минулих випусках ми показували, як у Борисполі попри судову заборону та протести мешканців зводиться заправка мережі "БРСМ-Нафта", яку пов’язують із колишнім міністром уряду Азарова Едуардом Ставицьким. Тоді ні прокуратура, ні виконавча служба не звернули на це увагу, тож посеред житлових будинків та продуктових магазинів таки з’явилася нова автозаправка. З’ясувалося, що прокуратура, будучи головним позивачем у справі, раптово перестала з’являтись на засіданнях суду, а потім узагалі відкликала апеляційну скаргу. Невже прокуратура, що має захищати інтереси народу, зіграла у піддавки з власниками "БРСМ-Нафти"?

Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Схеми. Корупція в деталях. Випуск 19 cмотреть онлайн