Прощання з Нємцовим: остання шана опозиціонеру

Посмотреть позже
Сьогодні в Москві прощаютсься з Борисом Немцовим. Зранку на громадську панахиду зібралися тисячі людей, а до зали з труною політика простяглася кілометрова черга.

Прийшли й прості росіяни, однодумці політика та європейські дипломати, й представники федеральної й регіональної влади. Однак вищого керівництва Росії ані на панахиді, ані на похороні не було.

Попрощатися з Нємцовим хотіли спікер польського парламенту й європарламентар з Латвії. Проте їм у в’їзді Росія відмовила. Через заборону суду не потрапив на похорон й російський опозиціонер Олексій Навальний, що нині під адміністративним арештом.

Немцова поховали на Троєкуровському цвинтарі. На четвертий день по вбивстві результатів розслідування й досі немає. Слідчі переконують – свідків вже допитали, відео з камер зовнішнього відеоспостереження переглянули, речові докази вилучили.

«Не скажу, що маю багато оптимізму щодо розслідування. Засмучує, що ще й досі немає бодай якихось результатів. Місце, де убили Немцова, це місце резиденції російського президента. Там повсюди мільйони відеокамер, тож убивць можна було спіймати негайно, за 10 хвилин,»- упевнений російський опозиціонер Ілля Яшин.

Москворецький міст, на якому убили Немцова, увесь у квітах та свічках. Люди й досі приходять сюди вшанувати пам’ять Немцова. Посмертно орденом Свободи загиблого російського опозиціонера нагородив президент України Петро Порошенко. За його словами, Немцов боровся за свободу України, бо розумів – без нашої свободи не буде й вільної Росії.

Читайте також: Пам’яті Бориса Немцова: найяскравіші вислови загиблого.
Комментарии (0)
Прощання з Нємцовим: остання шана опозиціонеру cмотреть онлайн
Еще
Помер Богдан Ступка
01:12
Следующий ролик