Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Допомога від ООН: підтримка для переселенців

Посмотреть позже
В ООН вирішили підтримати фінансово людей, які втратили домівку через війну на Сході та анексію Криму. Проект допомагає облаштуватися на новому місці – 45 тисяч гривень на помешкання для однієї родини.

Головна умова – замешкати в одному місці щонайменш на рік. Серед кандидатів на допомогу від ООН переваги віддавали тим, хто обрав собі житло у селі. Аргументи прості – місто не гумове і там щодалі, то важче знайти собі прийнятне помешкання. Тим часом в селі нерідко хати стоять пустими. Що ще важливо - це значно дешевший варіант.

В організації «Крим SOS», яка в Західній Україні є виконавчою партнеркою цього проекту ООН, намагалися достукатися до всіх. Таких претендентів на всю Україну виявилося лише якихось кілька сотень сімей переселенців.

«Наша програма саме орієнтована була на активніших людей, які розуміють, що їхня доля в їхніх руках. І що передусім на 90% від них самих залежить,»- каже співорганізатор проекту у Львові Енвер Бериков.

Отримувачів іще менше – 85, хоча ліміту в грошах на допомогу ООН не ставила. Тож, чи захоче організація продовжити цей проект, ще не знають. Наразі приймання заявок зупинили, щоби з’ясувати, як участь у програмі допомогла людям облаштуватися на новому місці.
Комментарии (0)
Допомога від ООН: підтримка для переселенців cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик