Хамство самооборонців: напад на трасі

Посмотреть позже
У Запоріжжі чоловіки в камуфляжі відгамеслили водія, що спинився на блок пості. Проте замість інспектора ДАІ документи почав вимагати один із самооборонців. На запитання автомобіліста, чому водійську посвідку перевіряє не даівець, чоловіка – відлупцювали. Дорожній патруль в цей час спокійнісінько стояв поруч.

Це свавілля на одному з блок постів зафільмував товариш побитого автомобіліста Олександра Куницького. Сашко із другом прямував з Нікополя до Запоріжжя. За кілька кілометрів до в‘їзду в місто його зупинили працівники ДАІ. До автівки підійшов автоінспектор у супроводі літнього чоловіка у камуфляжі.

Чоловік вимагає від Сашка негайно вийти з автівки та показати посвідчення. Тим часом автоінспектори просто спостерігають за конфліктом і у лайку не втручаються. Олександрові уривається терпець, він виходить з машини та робить зауваження .

Врешті погрози переходять у бійку: троє самооборонівців проти одного водія. За весь той час, що тривала пересварка, ДАІшники жодного разу не втрутились у конфлікт. Аби вгамувати розлючених людей у камуфляжі Олександр викликав міліцію та написав заяву. Правоохоронці почали перевірку, та на покарання цих захисників Сашко не сподівається. Припускає, що він не перший і не останній, з яким так вчинили самооборонівці.
Комментарии (0)
Хамство самооборонців: напад на трасі cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик