Кенійська бійня: 147 вбитих за віру

Посмотреть позже
Кривава бійня в Кенії: 147 загиблих й ще майже сотня поранених. Терористи напали на студентське містечко і кинулися розстрілювати людей. Насамперед убивали християн, і тих, хто не зміг цитувати Коран. Університетський кампус весь облитий кров`ю та встелений тілами.

На територію кампусу бойовики вдираються на сході сонця. Здебільшого молоді втекти не вдалося, проте почався безжальний розстріл.

Кожного студента питали, у кого він вірить. Якщо у Христа – тут таки вбивали. Мусульман відпускали, але за умови, що ті прочитають напам’ять бодай якийсь уривок з Корану, інакше - теж куля.

Поліцейські марно намагалися схилити вбивць до перемов - постріли на території кампусу не вщухали кілька годин. Довелося штурмувати будівлі університету та гуртожитку.

Тільки-но вбивць оточили, як четверо з них підірвали на собі паски з вибухівкою. Ще п’ятьох вдалося схопити живими. Територія закладу буквально заюшена кров’ю, скрізь мерці. Більшість жертв – молодь 17-19-ти років.

У цьому університеті в місті Гарисі, що на північному сході Кенії, навчалося понад вісім сотень студентів, принаймні половина з них – іноземці. Кенійці тепер шукають винних – чому величезний кампус охороняли лише двоє охоронців. Нині в місті та ще в трьох сусідніх районах країни влада запровадила комендантську годину.

Відповідальність за вбивство студентів взяло на себе ісламістське угруповання Аш-шабаб. Бойовики саме цієї організації півтора року тому влаштували масовий терор, захопивши торговий центр у кенійській столиці Найробі. Тоді загинуло 67 людей, ще майже 200 сотні були поранені.
Комментарии (0)
Кенійська бійня: 147 вбитих за віру cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик