Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Скандал у Раді: звинувачення в корупції

Посмотреть позже
Свою роботу Верховна Рада сьогодні розпочала з блокування трибуни. Група депутатів у парламенті заявили про корупцію в уряді. Мова йде про розкрадання щонайменше 7 мільярдів гривень і в міністерствах, і в державних підприємствах.

Міністрів і самого прем’єра звинувачують у корупції, тому пропонують створити ТСК – це тимчасова слідча комісія, яку депутати пропонують створити, аби розслідувати факти корупції в уряді.

Ці факти депутати наводили, посилаючись на колишнього голову державної фінансової служби Гордієнка, якого самого ще раніше уряд звинуватив у корупції і зловживаннях. На прес-брифінгу у раді розповідає про корупцію і в міністерствах, і державних нафтових і газових підприємствах, транспортних і навіть Укртелекомі.

Одначе раніше в корупції запідозрили самого Гордієнка. Згодом про це заявило міністерство юстиції, тривала перевірка, а цими вихідними Яценюк відсторонив його від служби.

Аби не приховувати жодних фактів, пов’язаних із такими гучними заявами, спікер Гройсман пропонує не поспішати створювати слідчу комісію. Також, не залежно від думки окремих депутатів, які навіть і входять до коаліції, голова фракції президентської партії певен – становище зумисне розгойдують.
Комментарии (0)
Скандал у Раді: звинувачення в корупції cмотреть онлайн
Точка зору
05:29

Точка зору

3 года назад
Еще
Следующий ролик