Бранець терористів: історія випробування в полоні

Посмотреть позже
За останні кілька діб з полону бойовиків звільнили 21 українського військовика. Перемовини провели українські волонтери групи «Патріот» спільно з Міноборони. З одним із звільнених вояків вдалося поспілкуватися журналістам програми «Вікна-Новини».

«Мама не обижайся и прости, и главное – забудь меня. Я уже не тот, кто был раньше. Война меня сильно поменяла. Можешь не звонить больше волонтерам, толку нет. Наша сторона не хочет нас освобождать!»- цю страшну смску мати йсестра Миколи дістали незадовго до його звільнення.

Насправді послання написав із відчаю, - зізнається сам Микола, адже в полоні бойовиків провів довгих 8 місяців. На вигляд він зовсім дитина, хоча у свої 23 вже майже рік служить за контрактом танкістом.

Останні 8 місяців стали для родини справжнім пеклом: зв'язок із Миколою зник одразу після Іловайського казана. Спершу рідні думали, що він загинув, а потім із чужого телефону Микола сам сповістив, що в полоні.

Після звільнення Микола розповів, що в полон його взяли 24 серпня, біля Іловайська. Потому як українську колону підступно розстріляли в так званому «зеленому коридорі», його спільно з іншими солдатами, які вижили, схопили в полон російські кадрові офіцери.

Тримали бранців спершу в місцевому відділку міліції в камерах по 15 осіб, спали на підлозі. Годували хлопців двічі на день рідкою баландою, але й на таку їжу треба було заслужити.

Після Сніжного полонених перевели в Донецьку СБУ. Фізично не катували, проте вбивали морально. Та навіть попри все пережите зламати його бойовикам не вдалося.
Комментарии (0)
Бранець терористів: історія випробування в полоні cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик