Дайджест подій в світі - 12.01.2015

Телевидение
07.05.2015
Unidot
559просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua |
Хвилиною мовчання розпочалося перше цьогорічне засідання Європарламенту. Так депутати вшанували пам’ять 17-тьох загиблих у паризьких терактах. Один із найвідоміших хмарочосів Нью-Йорка - Емпайр Стейт Білдинг підсвітили кольорами французького прапора на знак солідарності. Напередодні таку ілюмінацію влаштували і в центрі Лондона в той самий час, коли в усій Франції відбувалися рекордні "Марші Єдності".

Бортові самописці літака Ейр Ейжа знайшли біля берегів Індонезії. Перший із них, що фіксував показники польоту вже підняли з води. Другу чорну скриньку із записами розмов екіпажу планують дістати у вівторок. Упродовж подальших двох тижнів будуть розшифровувати вміст, щоби з’ясувати причини аварії літака, що мав на борту 162-х людей.

Пам’ятки з місця трагедії роздають австралійські журналісти. Пропонують усім родичам і друзям жертв зі збитого над Донбасом рейсу Ем-Ейч-17 - насіння соняшників. Тих самих, що росли на полях Донецької області. Журналісти особисто зібрали їх на місці катастрофи. Кажуть, заявок уже понад сотня. Усього у збитому терористами літаку летіли 298 людей.

Як виглядає справжня зима - можна дізнатися у китайській провінції Цинхай. Там зареєстрували майже мінус 46 градусів Цельсію. Це рекорд, найхолодніша температура з 61-го року. Дошкуляє місцевим крім морозів ще й снігопад. Опади не припиняються вже майже місяць.
Комментарии (0)
Дайджест подій в світі - 12.01.2015 cмотреть онлайн
Еще
Pinchcliffe Grand Prix short, 1 of 2
08:39
ЛЮБОВЬ К ЛЮБВИ
08:49

ЛЮБОВЬ К ЛЮБВИ

2 Года назад
Следующий ролик