Колишній прокурор Голомша оскаржує свою люстрацію в суді

Телевидение
12.05.2015
Unidot
805просмотров
Посмотреть позже
У справі про люстрацію колишнього першого заступника генерального прокурора України Миколи Голомші Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав представників прокуратури з'явитись у наступному судовому засіданні та надати додаткові докази.
На розгляді позову вже вдруге не було представника прокуратури, хоча, за словами судді, він був повідомлений про засідання.
Також вже вдруге суд звертається в ГПУ за додатковими доказами. На вимогу суду ГПУ повинна надати стенограми засідань та колегій ГПУ, службові документи, виступи Голомші в ЗМІ і т. п.
Сьогодні також не було у суді й самого екс-прокурора. Його адвокат Наталя Князьська повідомила що Микола Голомша відсутній через хворобу.

Розгляд справи перенесли на 29 січня.

Нагадаємо, 19 листопада 2014 року колишній перший заступник генпрокурора Микола Голомша подав позов про незаконне звільнення його з Генпрокуратури. Згідно з наказом від 23 жовтня, він був звільнений у зв'язку з припиненням трудового договору за п.7-2 ст.36 Кодексу законів про працю (тобто з підстав, передбачених законом «Про очищення влади»).

\ Олександр Назаров
Комментарии (0)
Колишній прокурор Голомша оскаржує свою люстрацію в суді cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик