Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Форум з безпеки: шляхи для миру

Посмотреть позже
«Росії не потрібен Крим, як територія, а треба всю Україну»,- цитата з виступу Петра Порошенка на форумі з безпеки в Києві. Там перші особи держави обговорювали з закордонними гостями як бути Україні з Росією і яким чином стримати її агресію. Згадали й про те, що Україні треба надати летальну зброю.

Петро Порошенко, говорячи про безпеку, нагадав, що внутрішнього протистояння в Україні немає, а війна на сході почалася після анексії Криму й прямої агресії Росії. Їй не потрібен ані Донбас, ані Крим, а вся Україна.

Президент згадав, як за цей рік українці спинили агресію, відродивши армію, добровольців і волонтерів. Сьогодні Порошенко заявив, що старі форми захисту у вигляді міжнародних організацій, таких як Рада Безпеки ООН, нині вже не працюють. Тож потрібно шукати нові шляхи, аби світ зумів стримати агресора – Росію. Зупинити війну в Україні можна лише з допомогою тиску на Росію та виконання Мінських угод.

І хоча поки Україна не подаватиме заявки на вступ до НАТО, бо саме НАТО не готове нас прийняти, - перші особи країни нагадали про летальну зброю, яку нам обіцяли. Олександр Турчинов Вікнам заявив, що в діалозі зі США може бути прорив.

Обговорюючи безпеку - на форумі багато згадували про невиконання будапештського меморандуму. 94-го року Україна відмовилась від ядерної зброї взамін на захист суверенітету такими країнами як США, Велика Британія та Росія. І оскільки саме Росія стала агресором, а країни, які гарантували безпеку, не допомагають.
Комментарии (0)
Форум з безпеки: шляхи для миру cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик