Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Кіно, як навчальний посібник з прав людини | Hromadske.art

Телевидение
21.06.2015
Unidot
957просмотров
Посмотреть позже
Днями у Києві презентували актуальний фестивальний проект DOCU/КЛУБ.
ДокуКлуби – це мережа кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA.
Docudays UA відкрив у різних містах України 77 кіноклубів, в яких правозахисники, педагоги, студенти, громадські діячі, бібліотекарі та працівники пенітенціарної системи показують фільми Docudays UA в молодіжних та дорослих аудиторіях і проводять дискусії про справжні цінності та права людини.
«Ми сподіваємося, що завдяки ресурсу, який є у Докудейс, завдяки цікавим та провокативним фільмам на тематику прав людини, звичайні громадяни України зможуть краще зрозуміти та закріпити знання про права людини», – розповідає правозахисниця та координатор заходів фестивалю Докудейс Надія Чушак.
Також ми покажемо фільм з колекції DOCU/КЛУБу «Голосуйте за мене, будь ласка!» китайського режисера Вейдзюнь Чена. Cпеціально для проекту DOCU/CLUB фільм озвучений українською мовою.

/ Анна Перепелиця
Комментарии (0)
Кіно, як навчальний посібник з прав людини | Hromadske.art cмотреть онлайн