Житомирський армагедон і тест-драйв міністерств

Посмотреть позже
У цьому випуску "Схем" дивіться:

Житомирський армагедон
В Україні процвітає бізнес вартістю у півмільярда доларів на рік. Він повністю нелегальний і буквально знищує життя навколо себе на десятки років. Це – видобуток бурштину. Два регіони України – Житомирщина та Рівненщина – фактично живуть із промислових бурштинових копалень. Коштовний камінь посередники вивозять будь-куди у світі, від Європи та Китаю до Близького Сходу. Але масштаб екологічних наслідків цієї повністю незаконної діяльності важко виміряти готівкою. Виглядає це як армагеддон.

Тест-драйв міністерств
Керівники органів державної влади зобов'язані регулярно проводити особистий прийом громадян. У тому числі це мають робити і міністри. Це – стаття 22 закону про звернення громадян. З одного боку, це пострадянський пережиток, а з іншого – часто для громадянина особисте побачення з міністром стає останньою соломинкою, за яку можна вхопитися після того, як місцева влада не впоралася з його проблемою. Або останній шанс знайти справедливість.

Життям біля ядерного реактора зацікавився уряд
У березні програма "Схеми" розповідала про будівництво житлового комплексу "Панорамне містечко", що присусідився до активного експериментального ядерного реактора у Києві, просто в його санітарній зоні. Це означає, що на частину мешканців цього комплексу осідатимуть продукти ядерних реакцій. Після нашого сюжету скандальною будівлею, в якій "засвітилися" партнер Президента Ігор Кононенко та одіозний столичний забудовник Анатолій Войцеховський, зацікавилися в Антикорупційному комітеті парламенту та в Генеральній прокуратурі. Тепер із небезпечним житлом хочуть розібратись і в уряді.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Житомирський армагедон і тест-драйв міністерств cмотреть онлайн
Ближче до народу
10:00

Ближче до народу

3 года назад
Mazda CX-5  -  тест-драйв
08:45
Еще
SEAT Leon Cupra  -  тест-драйв
06:28
Citroen C4 Sedan  -  тест-драйв
08:09
Toyota Corolla - Тест-драйв
07:52
Peugeot 2008 - Тест-драйв
38:39
Skoda Superb - Тест-драйв
10:37
Toyota Venza - Тест-драйв
09:45
Полное мамаду 5
25:35

Полное мамаду 5

7 лет назад
Watchmen & WALL-E Mashup Trailer
02:21
Следующий ролик