«Шлях до свободи» на ОМКФ

Телевидение
15.07.2015
Unidot
537просмотров
Посмотреть позже
Позаконкурсна програма «Шлях до свободи» шостого Одеського міжнародного кінофестивалю – це шість документальних та два художні фільми про боротьбу за права людини з України, Росії, Чилі, Румунії, Німеччини та Естонії.
«Під бічним вітром» естонського режисера Мартті Гелде розкаже про історію депортації естонців у Сибір у 1941 році, «Український аргумент» Сергія Маслобойщикова — про події зими 2014-ого, а «Киирим» Ксенії Джорно — про долю трьох поколінь крымских татар: від депортації 70 років тому і до сьогодні. Крім того в програмі секції покажуть політичний трилер «Чому я?» румунського режисера Тудора Джурджу, «Перламутровий гудзик» чилійського документаліста Патрісіо Гусмана про проблеми коріного населення Патагонії (нагорода за кращий сценарій на Берлінале-2015), «Кіно: Суспільна справа» німкені Тетяни Брандруп про Московський Музей кіно і його колишнього директора Наума Клеймана, а також документальні стрічки «Київ/Москва» Єлєни Хорєвой про громадянське суспільство підчас революції і «Тил» Єгора Трояновського про волонтерський рух в Україні.

/ Тетяна Козирєва та Анна Перепелиця


Громадське – проект, який створили самі журналісти.

Ми незалежні від влади, олігархів та політичних сил.

Громадське належить громадянам України і є некомерційним проектом. Громадське існує за рахунок саме вашої підтримки. Переважну частину коштів, за рахунок яких працює вся команда Громадського, ми отримуємо від наших глядачів.

Підписуйтесь на наш канал, щоб завжди бути в курсі подій: https://www.youtube.com/user/HromadskeTV

Також слідкуйте за нами в соціальних мережах.
https://twitter.com/HromadskeTV
https://www.facebook.com/hromadsketv
http://vk.com/hromadsketv

Більше свіжих новин на сайті Громадського:
http://www.hromadske.tv/

Допомогти проекту можна за посиланням:
http://www.hromadske.tv/donate/

Громадське потребує вашої допомоги!
Комментарии (0)
«Шлях до свободи» на ОМКФ cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик