Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

"Марш ватників" у Москві

Телевидение
20.07.2015
Unidot
354просмотра
Посмотреть позже
http://www.5.ua | 6-ох людей затримали у Москві за участь в антивоєнній акції з промовистою назвою "Марш Ватників". Участь у ній брали понад десяток людей. Вони оздобили свій одяг портретами російського вождя та нашивками терористичних "ЛНР" та "ДНР" і зображали фанатичних прихильників чинної влади. Один з учасників акції був у масці російського президента, а решта - у гротескній формі демонстрували йому любов та відданість. Дехто приніс плакати на кшталт "Путріоти за кріпосне право". Втім, акція була нетривалою. Майже одразу приїхали працівники ОМОНу та оперативники управління з протидії екстремізму. Натепер, за даними ЗМІ - 6-ро затриманих перебувають у відділку поліції. Їм закидають порушення встановленого порядку проведення мітингів.
Комментарии (0)
"Марш ватників" у Москві cмотреть онлайн
Еще
Celine Dion, Delivre-moi -1986
03:56
Еще один год. Трейлер
01:44
Следующий ролик