Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Які хитрі схеми «мутять» у РАГСах, щоб вижати з вас гроші? «Абзац!» 06.08.2015

Телевидение
10.08.2015
novijchanal
704просмотра
Посмотреть позже
«Абзац!» 6 серпня. Які хитрі схеми «мутять» у РАГСах, щоб вижати з вас гроші?
Випуск ведуть Ірина Волкова та Михайло Шаманов.
Весілля влітає в копійчину! І черги довжелезні до РАГСу, щоб заяву подати...
Останнє - ніби вже в минулому. Тепер в Україні можна подати заяву не виходячи з будинку – через інтернет. У Мінюсті свято вірять, що завдяки такій інновації, в РАГСах накінець запанує порядок і зникне корупція!
Але! Є підступні нюанси! Максим Узол та Іра Петькун заради експерименту вирішили побратися! Чи допоможе електронна заява молодятам зекономити гроші та забути про черги на подання документів? Будемо виясняти.
«Абзац!» - інформаційна програма. Ексклюзивний проект, аналогів якому немає в Україні! C гумором, іронією, імпровізацією і практичною користю для глядача. «Абзац!» - результат поєднання «Репортера» та «Піраній».
Щоб подивитися сюжет «Які хитрі схеми «мутять» у РАГСах, щоб вижати з вас гроші?» проекту «Абзац!» від 6 серпня на сайті Нового каналу онлайн безкоштовно, клікніть на відеоролик.
Онлайн можна подивитися сюжет «Що робити, коли на вашому дитячому майданчику відкрили «наливайку»?» проекту «Абзац!» від 6 серпня на сайті Нового каналу онлайн. Дивись онлайн безкоштовно сюжет «А ви знаєте, які небезпечні експерименти проводить у кухні ваш сусід? Продовження історії» проекту «Абзац!» від 6 серпня.
Комментарии (0)
Які хитрі схеми «мутять» у РАГСах, щоб вижати з вас гроші? «Абзац!» 06.08.2015 cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик