Вересень. Гість - Ірина Ігнатенко. 18 серпня о 19:30

Посмотреть позже
Чи справді в Україні завжди панував культ цноти, чи це лише один із міфів, які дійшли до наших часів? Історики кажуть, що реальне життя наших пращурів розходилося із тим, що описується у підручниках, адже українці XVII-XVIII ст. нічим не відрізнялись від сучасників, а у деяких питаннях були навіть більш розпусними, ніж ті, хто живе після "сексуальної революції".
Дослідники вважають, що у ті часи жіноче тіло не належало ні самій жінці, ні її чоловікові – воно було власністю громади. Саме тому на шлюбному ліжку молодого міг замінити будь-хто із його кровних родичів. Та й до зради ставлення було терпиме – жінка не звертала уваги на походи чоловіка "наліво", якщо він не йшов через це з родини і не залишав її наодинці із величезним господарством.
Про міфи щодо шлюбного життя і подвійні стандарти у ставленні до чоловіків і жінок Миколи Вересень говоритиме з кандидатом історичних наук, доцентом кафедри етнології та краєзнавства історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Іриною Ігнатенко.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Вересень. Гість - Ірина Ігнатенко. 18 серпня о 19:30 cмотреть онлайн