Чим небезпечні зупинки громадського транспорту? «Абзац!» 02.09.2015

Телевидение
05.09.2015
novijchanal
472просмотра
Посмотреть позже
«Абзац!» 2 вересня. Чим небезпечні зупинки громадського транспорту?
Випуск ведуть Анна Жижа та Михайло Шаманов.
П'ятеро бритоголових пацанів 19-ти- 20-ти років не менше п'яти хвилин били хлопця... і кулаками, і ногами. Причому не на пустельному пероні. Народ просто обходив колотнечу стороною. Тільки коли Девід впав - чоловік, що спостерігав зі сторони, відтягнув його від нападників!
На допомогу не кинувся ніхто. Ні правоохоронці, ні перехожі, які бачили як амбали б'ють жертву. Невже людям все одно. Артем Шолковий жертвував здоров'ям, щоб це з'ясувати.
Важливі події України та світу подаємо з нового «Абзацу!»
З гумором, іронією, імпровізацією і практичною користю для глядача.
«Абзац!» – інформаційна програма. Ексклюзивний проект, аналогів якому немає в Україні! Ведучі – добродушний Михайло Шаманов і уїдливий дотепник Андрій Шабанов, недовірлива напориста Ганна Жижа і романтична інтелектуалка Ірина Волкова. Дві пари ведучих змінюють одна одну в кадрі.
Допомагає ведучим у пошуку істини 21 журналіст. Кожен із них – яскрава особистість з неординарним характером. Вони проводять розслідування, експериментують і діляться чутками. Всі нововведення і цікаві випадки пропускають через себе, спілкуються з очевидцями подій і висловлюють суб’єктивну думку. Вони в курсі всього, що відбувається у світі й готові вам розповісти ексклюзивні подробиці.
Дивіться також:
Вони калічать вашу дитину, а ви їм за це платите! Нянечки-садистки
«Абзацу!» - 2 роки! Найбільші перемоги та наяскравіші «підстави»!
Комментарии (0)
Чим небезпечні зупинки громадського транспорту? «Абзац!» 02.09.2015 cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик